Cast Folyo Nedir?

Cast folyo, folyo malzemenin daha dayanıklı olan türüdür. Diğer folyo malzemelere göre daha esnek ve elastik olması nedeniyle dayanıklıklığı da daha fazladır. Düz olmayan, bombeli, girintili çıkıntılı alanlarda daha rahat uygulanabilmektedir.

En fazla kullanıldığı alan araç kaplama uygulamalarıdır. Uygulandığı alanda daha uzun süreli kalması için sıcak hava kullanılarak uygulama yapılmaktadır.

Folyo Nedir?

Folyo : PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.

Folyolar tanıtım ve reklam sektörünün yoğunlukla kullanılan malzemelerinden biridir. Plotter ( folyo kesim ve şekillendirme cihazı ) adı verilen makinalarda istenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak rahatlıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir. Renk alternatifi bakımından onlarca alternatife sahip olan pvc folyoyu dekorunuza ve tasarımınıza uyan her renkte bulabilmeniz mümkündür.

Firmalar önceleri folyo kesim yazılar, desenler, harfler ve şekillerle iletişim ihtiyaçlarını karşılıyorlardı. Dijital baskının da piyasaya girmesiyle birlikte dijital baskı ve folyo kesim kombine olarak kullanılmaya başlandı. Çok daha estetik ve görsel tasarımları ortaya çıkaran dijital baskı ve folyo kesim ikilisini hemen hemen her vitrin, tabela, yönlendirme levhası ve kampanya yazılarında görebilirsiniz.

Folyo vnyil kullanım alanları: Yapışkan Folyo – PVC Vinil – araç kaplama ve giydirmelerinde, vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, iç mekan – dış mekan ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda kendini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır. Ayrıca Notebooklarda, iphone telefonlarda beğeni tarzınızı, hayranı olduğunuz müzik gruplarını veya beğendiğiniz fotoğrafları da dijital baskı folyo veya folyo kesim aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yere yapıştırmanız mümkündür.

Sektörde sıkça kullanılan folyo çeşitleri aşağıdaki gibidir;


- CAST (ARAÇ KAPLAMA) FOLYOLARI
- BASKI FOLYOLARI
- EKONOMİK KESİM FOLYOLARI
- YÜKSEK SERİ KESİM FOLYOLARI
- MIKNATISLI FOLYO
- FOSFORLU FOLYO
- TRANSPARAN VE TRANSLUZENT FOLYO
- REFLEKTİF FOLYO
- KUMLAMA FOLYO
- FOTOLÜMÜNE (GECE IŞIK VEREN) FOLYO

Nasıl Sipariş Verebilirim?

İstediğiniz ürünü siparişi vermek için sitemizden iletişim formunu doldurabilir, internetten online olarak satın almak için buraya tıklayabilir veya aşağıdaki telefon numarasından bizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz.

siparis12ssd

Oracal Folyo Fiyatları Nedir?

Oracal folyo fiyatlarını güncel olarak Malzemeci.Net sitemizden görebilir aynı zamanda güvenli siparişinizi verebilirsiniz. 

Kredi kartı olmadan nasıl sipariş verebilirim?

Firmamızdan kredi kartı olmadan da alışveriş yapmanız mümkündür. Havale veya eft yöntemiyle alacağınız ürünün parasını ödeyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Banka bilgilerimiz aşağıdadır.

 261x196-images-gr1  Garanti Bankası

   Hesap Adı : Küp Reklam ve Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
   Şube Adı : DES Şubesi
   Şube Kodu : 476
   Hesap No : 629 94 99
   IBAN No : TR41 0006 2000 4760 0006 2994 99


 yapi-kredii

   Yapı Kredi Bankası

   Hesap Adı : Küp Reklam ve Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
   Şube Adı : Caddebostan Şubesi
   Şube Kodu : 152
   Hesap No : 817 79 742
   IBAN No : TR91 0006 7010 0000 0081 7797 42


 finansbanks

   Finansbank

   Hesap Adı : Küp Reklam ve Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
   Şube Adı : Küçükbakkalköy Şubesi
   Şube Kodu : 1030
   Hesap No : 145 83 626
   IBAN No : TR57 0011 1000 0000 0014 5836 26


Ürün Sipariş Verdim Ne Zaman Elime Ulaşır?

Türkiye'nin her yerine hızlı gönderim yapıyoruz. Siparişinizi verdikten sonra bize vereceğiniz mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgilendirme gelecektir. Aynı zamanda istediğiniz zaman bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı ile sipariş nasıl verebilirim?

Kredi kartı ile sipariş verebilmeniz için 2 yöntem vardır;

 • Online olarak Malzemeci.Net adlı malzeme satış sitemizden alışveriş yaparak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Online sipariş için tıklayın
 • Mail order sistemi ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

  alt-logoxxrr

          facebkook twittker youtkube

          Biz Google+'dayız

  iletişim

  Küp Reklam ve Yapı Ürünleri Ltd. Şti.
  Adres: Ferhatpaşa Mah. 50. Sok. No:29 Ataşehir / İSTANBUL
  Telefon:     (0216) 313 03 61
                   (0216) 314 31 21
                   (0216) 365 96 56
                   (0216) 466 49 94
  Fax:          (0216) 466 49 95